Фиксен еквилајзер за засилувач и оптички нод

18,50 ден.   Спореди

4dB 6dB 8dB 10dB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 18,50 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4dB 6dB 8dB 10dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка