Фиксен атенуатор за засилувач и оптички нод

12,50 ден.   Спореди

2dB 3dB 4dB 5dB 12dB 13dB 14dB 15dB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 12,50 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2dB 3dB 4dB 5dB 12dB 13dB 14dB 15dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка