Фигаро за коса VIVAX HOME HC-23, снага 25 W, керамички грејач

550,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME фигаро за коса HC-23, снага 25 W, керамички грејач
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME фигаро за коса HC-23, снага 25 W, керамички грејач
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка