Фен за коса D5010 COMPACT 2000 W

2.726,00 ден.   Спореди

Иновативен јонски генератор кој произведува 90% повеќе јони. Намалува статички електрицитет предизвикува косата да се исуши и да  обезбеди неспоредлив сјај. Керамички турмалински прстен за дистри...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Иновативен јонски генератор кој произведува 90% повеќе јони. Намалува статички електрицитет предизвикува косата да се исуши и да  обезбеди неспоредлив сјај. Керамички турмалински прстен за дистрибуција на топлина, брзо сушење без жарење и дополнителна јонска нега. 3 позиции за топлина. 2 брзини, одделни. Ладна позиција да се олади косата. Насочувач за прецизен стилски облик.  Дифузер за екстра волумен. Керамички-Турмалин прстен. Лесно чистење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка