Усисно црево

150,00 ден.   Спореди

Доколку навистина ви е потребно нешто за чистење на аквариумот, но вашиот џеб е краток, не очајувајте што нема да можете да го купите првиот производ! Ви го претставуваме Усисното црево, кое работи по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Доколку навистина ви е потребно нешто за чистење на аквариумот, но вашиот џеб е краток, не очајувајте што нема да можете да го купите првиот производ! Ви го претставуваме Усисното црево, кое работи под вакум кој го создавате вие, влечејќи ја водата, а после тоа со самиот притисок што го создава водата го сифонирате дното и истовремено отстранувате онолку проценти колку што ви било потребно да направите промена на престоена вода.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка