УСБ 3.0 КАБЕЛ A/МИКРО B -ЦРН

295,00 ден.   Спореди

Новиот УСБ 3.0 кабел овозможува копирање на големи количества податоци со огромна брзина. Потребни се соодветни УСБ 3.0 контролна картичка и терминал (пр.УСБ 3.0 хард диск)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Новиот УСБ 3.0 кабел овозможува копирање на големи количества податоци со огромна брзина. Потребни се соодветни УСБ 3.0 контролна картичка и терминал (пр.УСБ 3.0 хард диск)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка