УСБ Хаб - Капучино

286,00 ден.   Спореди

Хаб со 4 порти за УСБ 2.0 којшто овозможува лесно и брзо менување на УСБ-стиковите.
Хаб со 4 порти за УСБ 2.0 којшто овозможува лесно и брзо менување на УСБ-стиковите. Поради специфичниот дизајн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 286,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Хаб со 4 порти за УСБ 2.0 којшто овозможува лесно и брзо менување на УСБ-стиковите.
Хаб со 4 порти за УСБ 2.0 којшто овозможува лесно и брзо менување на УСБ-стиковите. Поради специфичниот дизајн, овој хаб одговара во секоја канцеларија. 2 години гаранција.
Технички податоци :
Боја: бела;
Интерфејс: 4x УСБ 2.0;
Вклучено напојување: нема.
Опрема :
Кабел 1,8 m;
Гумена подлога за стабилно поставување;
Опција за закачување на ѕид.
Карактеристики :
LinuxUnixMac OS XWindows ® 98SE / ME / NT / 2000 / XPWindows Vista ™Windows ® 7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка