УСБ ПРИКЛУЧОК СО ЗАШТИТЕН КАПАК

2.301,00 ден.   Спореди

Приклучок за полнење и управување на навигациски уреди: PDA, Smartphone, итн. Се полнат преку УСБ конекција од 5 V.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приклучок за полнење и управување на навигациски уреди: PDA, Smartphone, итн. Се полнат преку УСБ конекција од 5 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка