УСБ ЛЕД светилка за осветлување на тастатура

УСБ ЛЕД светилка за осветлување на тастатура

866,00 ден.   Спореди

УСБ ЛЕД за вашиот персонален компјутер или лап топ. Оваа пратична ЛЕД светилка го штеди вашиот простор и секогаш ви обезбедува директно светло на вашето работно место. Едноставен приклучок на било к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 866,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


УСБ ЛЕД за вашиот персонален компјутер или лап топ. Оваа пратична ЛЕД светилка го штеди вашиот простор и секогаш ви обезбедува директно светло на вашето работно место. Едноставен приклучок на било кој слободен УСБ портал (приклучок?). Лебедовиот врат на светилката ви овозможува флексибилно усмерување на светлото. Со моќен LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка