УСБ Грамофон ION PROFILE LP

944,00 ден.   Спореди

Profile LP е грамофон со систем за дигитализација со најнов дизајн во црна високо-сјајна боја.
Боја: Црна
Макс. вртежен момент: 1,0 кг / см
Брзина: 33 1/3, 45 вртежи во минута
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Profile LP е грамофон со систем за дигитализација со најнов дизајн во црна високо-сјајна боја.
Боја: Црна
Макс. вртежен момент: 1,0 кг / см
Брзина: 33 1/3, 45 вртежи во минута
Тип на диск: Појас диск
Софтвер: Да
Појас диск
Додавање на 78 записи е можно преку предвидениот софтвер Вграден фоно пред-засилувач
Ниво излез за поврзување на уредот со секој Aux-влез на стерео систем.
USB приклучок за директно качување на вашата музичка колекција на било кој компјутер или Mac
Вграден пред-засилувач
Вкл. Audacity софтвер
Windows Vista/Windows XP/ Mac OS 9 или понов
Една USB 1.1 порта на располагање
Комплетот содржи:
Винил конвертор софтвер (автоматска детекција на песната)
USB кабел.
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Најпопуларни производи