УСБ ВЕНТИЛАТОР 1

236,00 ден.   Спореди

Вентилатор за на маса кој се приклучува во вашиот лаптоп или персонален компјутер преку УСБ кабел.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вентилатор за на маса кој се приклучува во вашиот лаптоп или персонален компјутер преку УСБ кабел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка