УРЕД ЗА ШТИМАЊЕ НА ГИТАРА

295,00 ден.   Спореди

Едноставен и практичен уред за штимање на гитара. Дувнете во цевчињата E - A - D - G - H - E и наштимајте ги жиците на Вашиот инструмент.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставен и практичен уред за штимање на гитара. Дувнете во цевчињата E - A - D - G - H - E и наштимајте ги жиците на Вашиот инструмент.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка