УРЕД ЗА ТРЕПКАЊЕ, ONE TOUCH MT-2000

4.239,00 ден.   Спореди

Оној кој ќе го опреми своито возило со овој нов уред за трепкање ќе добие голем плус во безбедноста и комфорот. Компактната кутијата за контрола едноставно се приклучува на трепкачот. Доволно е еднаш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оној кој ќе го опреми своито возило со овој нов уред за трепкање ќе добие голем плус во безбедноста и комфорот. Компактната кутијата за контрола едноставно се приклучува на трепкачот. Доволно е еднаш да притиснете на трепкачот и тој ќе светне 3-4 пати. Покрај тоа, MT2000 нуди можност за поврзување со централната брава. Ако бравата се користи директно или со далечински управувач, трепкачите ќе го потврдат отворањето и затворањето на возилото.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка