УРЕД ЗА ПОЛНЕЊЕ BC-500

2.301,00 ден.   Спореди

Компактен уред за полнење кој е воден од процеси со можност за интелигентно набљудување на секоја поединечна касета и прегледен екран. На тој начин Вашите батерии ќе бидат наполнети нежно, брзо и безб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен уред за полнење кој е воден од процеси со можност за интелигентно набљудување на секоја поединечна касета и прегледен екран. На тој начин Вашите батерии ќе бидат наполнети нежно, брзо и безбедно. Дури и тогаш кога Вашите батерии се од различен производител и имаат различен капацитет. Доволен е само еден поглед на прегледниот екран и веќе сте најдобро информирани за текот на полнењето и состојбата на напонот на секоја батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка