УРЕД ЗА НОЌНО ГЛЕДАЊЕ NVMT 3X50 GEN2+

212.223,00 ден.   Спореди

Уред за ноќно набљудување со монокулар опрема за ноќно следење од генерација 2+ за захтевни и професионални активности на отворено во текот на ноќта. Многу високите вредности на фреквенција и контра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 212.223,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уред за ноќно набљудување со монокулар опрема за ноќно следење од генерација 2+ за захтевни и професионални активности на отворено во текот на ноќта. Многу високите вредности на фреквенција и контрастот овозможуваат висока резолуција и острина. Идеален за набљудување на животни, лов, пловење, риболов, спасувачки, безбедносни операции и др. Тело од нелизгачки материјал во ергономски дизајн за практично и лесно ракување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка