Уред за мерење на трошоците на енергија SBC-500

1.534,00 ден.   Спореди

Контролирајте ја секоја потрошувачка на енергија на вашите електроуреди во состојба на мирување, до 500 W (ТВ апарати, радио апарати, музички системи, сат. приемници, безжични телефони, WLAN-рутери, п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Контролирајте ја секоја потрошувачка на енергија на вашите електроуреди во состојба на мирување, до 500 W (ТВ апарати, радио апарати, музички системи, сат. приемници, безжични телефони, WLAN-рутери, печатари и др.). Уредот покажува потрошувачка во две автоматски мерни подрачја: нормално, од 2 – 500 W и многу прецизно (ниско подрачје) од 0.05 до 2 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка