Уред за мерење на притисок во просторија

Уред за мерење на притисок во просторија

11.092,00 ден.   Спореди

Лошиот воздух најчесто е причина за лошото расположение и заморот, а виновник за тоа е големата концентрација на јаглерод диоксид. Контролирајте ги просториите кои често се користат. Контролата трае п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.092,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лошиот воздух најчесто е причина за лошото расположение и заморот, а виновник за тоа е големата концентрација на јаглерод диоксид. Контролирајте ги просториите кои често се користат. Контролата трае постојано. Овој уред сигнализира кога е време да се проветри просторијата. Идеално за јавни установи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка