УНИШТУВАЧ НА ДОКУМЕНТИ, КАРТИЧКИ И ЦД-А

2.773,00 ден.   Спореди

Поништување на компактни дискови и кредитни картички. Се врши и раздвојување на поништениот материјал. Квалитетен челичен уред за режење. Погонскиот мотор има заштита од прегревање. Автоматска старт и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поништување на компактни дискови и кредитни картички. Се врши и раздвојување на поништениот материјал. Квалитетен челичен уред за режење. Погонскиот мотор има заштита од прегревање. Автоматска старт и стоп функција преку 1 сензор. Два одвоени дела за прием и раздвојување на остатоците од уништењето. Големина на отпадоците по уништењето: хартија - линии 7мм, компактни дискови и кредитни картички - три линии со ca. 40 мм широчина. Влезната широчина за уништење на хартија изнесува 220 мм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка