Универзална торба за багажник

600,00 ден.   Спореди

Со два зацврстувачи и едно копче на притискање, местењето на оваа багажна торба е многу едноставно. Исклучително лесна за монтирање. Во оваа торба има доволно простор за Вашиот безбедносен триаголник,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 600,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со два зацврстувачи и едно копче на притискање, местењето на оваа багажна торба е многу едноставно. Исклучително лесна за монтирање. Во оваа торба има доволно простор за Вашиот безбедносен триаголник, пет-литарски сад за бензин, прва помош, различни алатки и слично. Оваа торба е направена од квалитетен синтетички материјал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка