УНИВЕРЗАЛНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - U75

531,00 ден.   Спореди

Двојна пластична кутија за универзална употреба, изработена од полистирен и вградени пинови за лесно монтирање на секој тип ел.плоча и други ел.компоненти.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двојна пластична кутија за универзална употреба, изработена од полистирен и вградени пинови за лесно монтирање на секој тип ел.плоча и други ел.компоненти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка