УНИВЕРЗАЛЕН УРЕД ЗА ПОЛНЕЊЕ P-600 LCD

3.658,00 ден.   Спореди

Полни микро, мињон-, бебе-, моно и 9 V блок батерии, благодарение на интелигентниот микропроцесор. Едноставно користење и висока сигурност. Вие само треба да ја ставите батеријата во уредот, а останат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полни микро, мињон-, бебе-, моно и 9 V блок батерии, благодарение на интелигентниот микропроцесор. Едноставно користење и висока сигурност. Вие само треба да ја ставите батеријата во уредот, а останатото самостојно го извршува P-600. Краток поглед на екранот е доволен за да ја видите актуелната состојба на полнење. USB излез за полнење MP3/MP4-пплеер, PDA, влез за DV, DC, преносни конзоли на игрици итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка