УНИВЕРЗАЛЕН ТРАНСФОРМАТОР IT-1500

25.252,00 ден.   Спореди

За безбедно галванска поделба на уредите од електрична мрежа. Погоден за употреба во сервиси, работилници и лаборатории, итн во согласност со EN 61.558-1. Кабелот за напојување е безбедно поврзан.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 25.252,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За безбедно галванска поделба на уредите од електрична мрежа. Погоден за употреба во сервиси, работилници и лаборатории, итн во согласност со EN 61.558-1. Кабелот за напојување е безбедно поврзан.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка