УНИВЕРЗАЛЕН СЕКАЧ - ПРЕСВИТКУВАЧ

1.667,00 ден.   Спореди

Сечење со една рака. 2- компонентна дршка со ремен за спојување. Компактно сечило кое е лесно за ракување. Робусната конструкција го олеснува сечењето.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.667,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сечење со една рака. 2- компонентна дршка со ремен за спојување. Компактно сечило кое е лесно за ракување. Робусната конструкција го олеснува сечењето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка