Универзален полнач за лап-топ компјутери VOLTCRAFT NPS-150 USB

4.071,00 ден.   Спореди

Прифатлива замена на изворните полначи за лап-топ комјутерите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.071,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прифатлива замена на изворните полначи за лап-топ комјутерите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка