УНИВЕРЗАЛЕН ЗАШТИТЕН ПРИКЛУЧОК

590,00 ден.   Спореди

Конектор што се ротира за 180 степени, со пластична навлака што се заклучува надолу со машки конектор и вграден осигурувач што може да се замени.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конектор што се ротира за 180 степени, со пластична навлака што се заклучува надолу со машки конектор и вграден осигурувач што може да се замени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка