УНИВЕРЗАЛЕН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

2.360,00 ден.   Спореди

Со овој Home Easy далечински управувач, не само што можете да управувате различни уреди со леснотија и удобност, туку можете да управувате уште 3 уреди преку инфрацрвени зраци.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој Home Easy далечински управувач, не само што можете да управувате различни уреди со леснотија и удобност, туку можете да управувате уште 3 уреди преку инфрацрвени зраци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка