УНИВЕРЗАЛЕН АДАПТЕР - VOLTCRAFT SPS

1.357,00 ден.   Спореди

Универзален адаптер за сите електрични системи кои користат напон до 36 W. Универзален приклучок кој може да се користи насекаде во светот. Заштита од краток спој и од преоптеретување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзален адаптер за сите електрични системи кои користат напон до 36 W. Универзален приклучок кој може да се користи насекаде во светот. Заштита од краток спој и од преоптеретување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка