УНИВЕРЗАЛЕН АДАПТЕР ЗА ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ - VOLTCRAFT NPS-65

2.006,00 ден.   Спореди

NPS-65 USB универзален адаптер за сите типови на преносни компјутери по најповолна цена. Сите информации за тип конекција се во упатството за употреба.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.006,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NPS-65 USB универзален адаптер за сите типови на преносни компјутери по најповолна цена. Сите информации за тип конекција се во упатството за употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка