УЛТРАСОНИЧЕН НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ BH-860 E

15.281,00 ден.   Спореди

Постојана влажност во воздухот во просториите, задржувајќи ја на ниво од 20 до 80 %. Преку отвор што се ротира за 360 степени се испушта пареа. Електронски хигростат и ноќен прекинувач за намалување н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.281,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Постојана влажност во воздухот во просториите, задржувајќи ја на ниво од 20 до 80 %. Преку отвор што се ротира за 360 степени се испушта пареа. Електронски хигростат и ноќен прекинувач за намалување на влажност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка