УЛТРАЗВУЧЕН РАСТЕРУВАЧ НА ГЛОДАРИ СО ОПТИЧКА ЗАШТИТА

2.360,00 ден.   Спореди

Произведува ултразвучни агресивни тонови кои глодарите ги избегнуваат и со тоа се спречува оштетување на електричните кабли и цевки. Осветлувачкиот опсег е 100 dB. Ласицата е ноќно животно кое се пла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Произведува ултразвучни агресивни тонови кои глодарите ги избегнуваат и со тоа се спречува оштетување на електричните кабли и цевки. Осветлувачкиот опсег е 100 dB. Ласицата е ноќно животно кое се плаши од дополнителниите ултра светли LED светилки вградени во уредот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка