Ултразвучен далечиномер MeterMaster Laserliner Pro

3.363,00 ден.   Спореди

Идеален уред за мерење во тешко досегливи положби или за порамнување објекти. Насочете го ласерскиот зрак на саканата површина, притиснете копче и ... завршивте работа!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.363,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален уред за мерење во тешко досегливи положби или за порамнување објекти. Насочете го ласерскиот зрак на саканата површина, притиснете копче и ... завршивте работа!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка