Ултразвучен гаражен паркинг-сензор

1.587,00 ден.   Спореди

Постојаната игра на претпоставки (До каде смеам да одам?) кога гаражата има краен ѕид. Гаражниот паркинг-сензор е прецизен ултразвучен уред кој во облик на светла на семафор Ви покажува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.587,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Постојаната игра на претпоставки (До каде смеам да одам?) кога гаражата има краен ѕид. Гаражниот паркинг-сензор е прецизен ултразвучен уред кој во облик на светла на семафор Ви покажува колку сте далеку од ѕидот на гаражата. Едноставен за монтажа, безжичен и практичен - овој уред е идеален за секој возач!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка