УЛТРАЗВУЧЕН ВОЗДУШЕН НАВЛАЖНИВАЧ HH210

7.257,00 ден.   Спореди

Ултразвучниот воздушен навлажнувач работи тивкоблагодарение на ултразвучната технологија. Сегогаш имате прегледност на нивото на водата. Има патентирана функција за полнење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.257,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ултразвучниот воздушен навлажнувач работи тивкоблагодарение на ултразвучната технологија. Сегогаш имате прегледност на нивото на водата. Има патентирана функција за полнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка