Ултразвучен бркач на штетници Vario

2.006,00 ден.   Спореди

Vario работи со ултразвучен тон, кои, главно, само животните може да го слушнат. Уредот е наменет за во затворени простории на пр. трговски центри, продавници, сали, плевни, подруми, стакленици, итн, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.006,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Vario работи со ултразвучен тон, кои, главно, само животните може да го слушнат. Уредот е наменет за во затворени простории на пр. трговски центри, продавници, сали, плевни, подруми, стакленици, итн, со цел да обезбеди заштита од глувци, стаорци, лебарки и други штетници.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка