Ударен одвртувач за автомобилски тркала

Ударен одвртувач за автомобилски тркала

2.950,00 ден.   Спореди

Ги менувате ли тркалата на автомобилот без напор? Сочувајте ги нервите при одвртување на за'рѓаните и цврсто стегнати завртки. Наместо да се мачите и понатаму, вклучете го овој ударен одвртувач во при...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ги менувате ли тркалата на автомобилот без напор? Сочувајте ги нервите при одвртување на за'рѓаните и цврсто стегнати завртки. Наместо да се мачите и понатаму, вклучете го овој ударен одвртувач во приклучокот за автомобилска запалка и користете го без напор секогаш кога тоа ќе Ви затреба. Моментот на затегање достигнува до неверојатни 300 Nm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка