УВ ФАЌАЧ НА ИНСЕКТИ 4 W

1.120,00 ден.   Спореди

Летечките инсекти се привлечени од ултравиолетовите зраци. На патот кон изворот на светлината, инсектите поминуваат под неподвижна електрода која содржи струја и умираат брзо, безболно и хигиенски. Ти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.120,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Летечките инсекти се привлечени од ултравиолетовите зраци. На патот кон изворот на светлината, инсектите поминуваат под неподвижна електрода која содржи струја и умираат брзо, безболно и хигиенски. Тие паѓаат во садот за собирање на дното на апаратот кој може да се отстрани и да се испразни лесно со извртување. Isokat-от делува против најчестите комарци, мушички, итн и можете да го користите насекаде, во куќата, на тераса, работното место, итн каде што има на располагање штекер за струја. Тоа е еколошки, бидејќи нема токсични материи кои ја загадуваат земјата и воздухот, а со тоа не претставува закана за луѓето и другите животни.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка