УВ-НЕОНКА 15 W 45 CM

590,00 ден.   Спореди

Соодветна замена за УВ рефлектор од 47 cm. Погодна е и за производите со број 59 02 91-62 или 59 02 92-62.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соодветна замена за УВ рефлектор од 47 cm. Погодна е и за производите со број 59 02 91-62 или 59 02 92-62.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка