Убоден термометар Voltcraft DET2R

1.298,00 ден.   Спореди

Едноставен дигитален убоден термометар кој може да се користи за мерење температури во опсег од 0 до +200 ºC. Ваквото широко мерно подрачје е погодно за различни намени и апликации во индустријата, за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставен дигитален убоден термометар кој може да се користи за мерење температури во опсег од 0 до +200 ºC. Ваквото широко мерно подрачје е погодно за различни намени и апликации во индустријата, за контрола на некои температурни процеси и слично.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка