УБОДЕН ТЕРМОМЕТАР DET3R

1.534,00 ден.   Спореди

Водоотпорно куќиште за деликатни примени. Едноставно и брзо калибрирањево ледена вода гарантира висока прецизност низ подлог временски период.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Водоотпорно куќиште за деликатни примени. Едноставно и брзо калибрирањево ледена вода гарантира висока прецизност низ подлог временски период.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка