УБАВАТА ДАМА

150,00 ден.   Спореди

Сите приказни на Лоренс зборуваат за најважната работа за човекот, која му дава смисла и убавина на животот – љубовта. Таа нè поттикнува да правиме добри дела или себично да се бориме за саканиот чове...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сите приказни на Лоренс зборуваат за најважната работа за човекот, која му дава смисла и убавина на животот – љубовта. Таа нè поттикнува да правиме добри дела или себично да се бориме за саканиот човек, поради неа се трудиме што подолго да бидеме млади и убави. Нејзината мистерија, макар да блесне само за миг, е доволно силна за да нè маѓепса, при што раскажувањето станува љубовна игра меѓу смртта и животот. 104 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка