Туш кабина 8128/8129

12.150,00 ден.   Спореди

Туш када со кабина
Димензии:
90*90*200cm
100*100*200cm
15cm висина на када Производител:
Тианмеи Шифра:
8128


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 12.150,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Туш када со кабина
Димензии:
90*90*200cm
100*100*200cm
15cm висина на када Производител:
Тианмеи Шифра:
8128

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка