Туш кабина 8120

7.690,00 ден.   Спореди

Туш када со кабина
Димензии:
80*80*194cm и
15cm висина на када,
мат стакло Производител:
Тианмеи Шифра:
8120


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 7.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Туш када со кабина
Димензии:
80*80*194cm и
15cm висина на када,
мат стакло Производител:
Тианмеи Шифра:
8120

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 денови

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

cialis generic tadalafil 2001 Feb; 47 2 239 40