Туш кабина масажерка L01A

28.050,00 ден.   Спореди

1pc-control panel со екран на допир
-1 зиден туш
-1 рачна слушалка
-12 масажери
-1 вентилатор и радио
-масажер за стопала
-зидни светла
-светла на таванот
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 28.050,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1pc-control panel со екран на допир
-1 зиден туш
-1 рачна слушалка
-12 масажери
-1 вентилатор и радио
-масажер за стопала
-зидни светла
-светла на таванот
Димензии:90*90*220 Производител:
Yilikang Шифра:
L01A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка