Туш кабина Масажерка 8916/8917

28.560,00 ден.   Спореди

120*85*225
1. Зиден туш и Рачен туш
3. Стаклена полица
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач со екран на допир
7. Вентилатор
8. Сијалица на г...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 28.560,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


120*85*225
1. Зиден туш и Рачен туш
3. Стаклена полица
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач со екран на допир
7. Вентилатор
8. Сијалица на горниот дел
9. Телефонски ресивер
10. ФМ радио
11. Масажер за стопала
12. Метални рачки Производител:
Тианмеи Шифра:
8916/8917

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка