Туш кабина Масажерка 614

27.600,00 ден.   Спореди

120*80*215
1. Зиден туш
2. Рачен туш
3. Држач за крпа
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач
7. Вентилатор
8. Зидна лампа и сијалица на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 27.600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


120*80*215
1. Зиден туш
2. Рачен туш
3. Држач за крпа
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач
7. Вентилатор
8. Зидна лампа и сијалица на горниот дел
9. Телефонски ресивер
10. ФМ радио и масажер Производител:
Тианмеи Шифра:
614

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка