Туш кабина Масажерка 606/607

24.700,00 ден.   Спореди

120*85*215cm
1. Зиден туш
2. Рачен туш
3. Држач за крпа
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач
7. Вентилатор
8. Зидна лампа и сијалица Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 24.700,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


120*85*215cm
1. Зиден туш
2. Рачен туш
3. Држач за крпа
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач
7. Вентилатор
8. Зидна лампа и сијалица
9. Телефонски ресивер
10. ФМ радио
11. Масажер за стопала Производител:
Тианмеи Шифра:
606/607

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка