Туш кабина Масажерка 2001/2002

21.000,00 ден.   Спореди

90*90 и 100*100
1. Зиден туш
2. Рачен туш
3. Стаклена полица
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач
7. Вентилатор
8. Зидна лампа и сијал...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 21.000,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


90*90 и 100*100
1. Зиден туш
2. Рачен туш
3. Стаклена полица
4. Грбни масажери
5. Звучник
6. Компјутерски подесувач
7. Вентилатор
8. Зидна лампа и сијалица
9. Телефонски ресивер
10. ФМ радио
11. Масажер за стопала
12. Метални рачки Производител:
Тианмеи Шифра:
2001/2002

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка