ТУРПИЈА 127 x 25 mm

413,00 ден.   Спореди

Турпија за брзо отстранување на 'рѓа, боја и слично. Лесна и цврста. Лентите од шмиргла се сечат едноставно и брзо.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Турпија за брзо отстранување на 'рѓа, боја и слично. Лесна и цврста. Лентите од шмиргла се сечат едноставно и брзо.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка