ТУРБО ПРИТИСОК 2 BAR NIGHTFLIGHT

3.304,00 ден.   Спореди

Со својот импресивен изглед ги фасцинираат сите. Инструментите се достапни во неколку дизајни. Во боја и сребрена позадина, осветлена со 7 бојни LED светилки. Кога возилото е исклучено, се гледа само ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со својот импресивен изглед ги фасцинираат сите. Инструментите се достапни во неколку дизајни. Во боја и сребрена позадина, осветлена со 7 бојни LED светилки. Кога возилото е исклучено, се гледа само црно огледало.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка