Трпезен стаклен сад за пламен

2.832,00 ден.   Спореди

Декоративен стаклен сад за пламен со нерѓосувачки челичен резервоар.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.832,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Декоративен стаклен сад за пламен со нерѓосувачки челичен резервоар.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка